Головна Архів новин
УКР ENG РУС
                             

Інститут трансформації суспільства провів круглий стіл у Дніпропетровську

21 листопада 2015

19 листопада 2015 року Інститут трансформації суспільства з Управлінням освіти м. Дніпропетровська провели засідання круглого столу на тему: «Створення Євроатлантичних клубів у загальноосвітніх школах: практичний вимір в євроатлантичній інтеграції України». Дякуючи, організаторам заходу: начальнику управління Сафроновій Ларисі Борисівні, заступнику начальника відділу навчально-виховної роботи управління освіти та науки Яковенко Олені Костянтинівні та методисту науково- методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Ложечці Ірині Анатолївні, присутніми були директори загальноосвітніх шкіл, заступники директорів та керівники Євроклубів з 83 шкіл м. Дніпропетровська.

На зустрічі виступив директор ІТС Олег Соскін, професор Національної академії управління, керівник проекту зі створення регіональних центрів європейського та євроатлантичного співробітництва в Україні, сертифікований тренер з питань Болонського процесу, який ознайомив учасників заходу з діяльністю ІТС і запропоновав можливі напрямки співпраці з загальнооосвітніми закладами міста. Він розповів присутнім про модель створення та діяльність Євроатлантичних клубів. Зокрема, про створення секції «Дебати» при клубах та їх ролі для шкільної спільноти. Особливий інтерес викликала модель проведення дебатів, яку розробив професор О. Соскін. Представники шкіл виявили зацікавленість щодо створення Євроатлантичних клубів в школах, трансформації Євроклубів в євроатлантичні, які уже їх мають, та пошук шкіл-партнерів у Європі.

Засідання круглого столу завершилося виступом методиста науково- методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Ложечки Ірини Анатолївни, яка розповіла про діяльність євроклубів міста. Обмін думками між керівниками шкіл, керівниками євроклубів та представниками ІТС допоміг визначитися з наступними кроками щодо створення євроатлантичних клубів та формування секції «Дебати» як складової шкільниго євроатлантичного клубу. Активність учасників круглого столу спонукає до плідної співпраці.

Прес-служба
Інституту трансформації суспільства

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика