Головна Архів новин
УКР ENG РУС
                             

На запрошення Пряшівського університету з 8.02 по 12.02.2016 група українських школярів та педагогів побувала на Дні Відкритих дверей в університеті

29 лютого 2016

В рамках здійснення проекту "Євроосвіта" (керівник професор О. Соскін) учасники поїздки ознайомилися із діяльністю Пряшівської гімназії ім. Т.Г. Шевченка. Побували в історичних місцях міста. Особливо захоплюючими були відвідини Пряшівського університету. Школярі з України зустрілися з ректором університету який відповів на запитання. Були гостями в інституті історії, відвідали географічний, екологічний, біологічний та хімічний факультети. Ми мали можливість побачити на власні очі чудове сучасне обладнання лабораторій та кафедр. Велике враження на українських абітурієнтів справила спортивна база університету з басейном та факультет спорту. Українські діти, які є учасниками проекту "Євроосвіта", безкоштовно навчаються в університеті та гімназїї м. Пряшева.

Запрошуємо взяти участь у проекті тих, хто хоче стати успішним, конкурентоздатним і конкурентоспроможним на європейському ринку праці.

 

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика